Meist

 

 

 

Eesti kapitalil 2008. aastal loodud Soffa Inn OÜ pakub Eesti mööblit. Meie põhitoode on diivan. Meie poolt pakutavad Eestimaine mööbel on disainitud arvestusega, et see sobitub hästi nii väiksemasse korterisse, suvekodusse kui ka avaramasse eramusse.

 

 

Diivan jaguneb Soffa Inn-i mööbli valikus diivanvooditeks, nurgadiivaniteks, nurgadiivanvooditeks. Valikus on ka tugitoolid ja tumbad/järid. Kõikidel vooditel on olemas ka vajalik ning mahukas pesukast voodiriiete tarvis.

 

 

Meie diivanite puhul on hea ja kasulik teada, et võime mõõte muuta vastavalt kliendi soovile, tähtis on see, et pehme mööbel tellija koju ikka ära mahuks.

 

 

Pakume suures valikus kangaid oma diivanitele ja tugitoolidele. Enamus kangastest on valmistatud Euroopa Liidu riikides ja nende puhul on tagatud hea ja kestev kvaliteet. Samas on olemas ka vastupidavad kangad hinnatundlikule ostjale. Teretulnud on alati ka tellija, kellele on oluline, et diivan valmistatakse tema oma kangast.

 

 

Soffa Inn-ist saab mööbli kätte alati individuaalse tellimuse korras. Mööbli tellimused täidame kiiresti 2-3 nädala jooksul.