Diivanitest ja Diivanvoodidest

Nurgadiivanvoodi:On oma olemuselt praktiline mööbliese, mis sobib ülihästi väiksemasse korterisse, aga miks mitte ka elutuppa. Eelkõige täidab nurgadiivanvoodi ikkagi mugavat istumise funktsiooni. Avatuna pakub nurgaiivanvoodi lahedat magamisvõimalust kahele küllatulnud inimesele. Mahukas pesukast diivanvoodi istme all lahendab voodipesu hoidmise küsimuse. Valmistame oma nurgadiivanvoodite karkassi kvaliteetsest puidust ja vineerist. Pehmust annavad sik-sak vedrud nii istme osas kui ka seljatoes. Vedrustuse peal on poroloon ja kiht vatiini. Meie nurgadiivanvoodid on mehhanismivabad, see lisab tootele töökindlust ja mugavust kasutamisel. Diivani seljapatju saab valida erineva kujuga ja erineva sisuga. Ristküliku kujulised lahtised seljapadjad on vatiini ja prolooni sisuga. Ruudukujulised lahtised seljapadjad on purustatud porolooni ja vatiini sisuga. Kõikidelt patjadelt saab puhastamise ajaks tõmbeluku abil padjakatteid eemaldada. Erinevatest kangastest patjadega on võimalik saada endale väga omanäoline ja interiööri sobiv diivanvoodi. Meie nurgadiivanvoodeid on võimalik tellida ka erimõõdulisena.
 
                                                                                                                               ******************  
 

Diivanvoodi: On oma olemuselt praktiline mööbliese, mis sobib ülihästi väiksemasse korterisse, aga miks mitte ka lastetuppa. Eelkõige täidab diivanvoodi ikkagi mugavat istumise funktsiooni. Avatuna pakub ta lahedat magamisvõimalust kahele küllatulnud inimesele ning pesukast istme all lahendab voodipesu hoidmise küsimuse.Valmistame oma diivanvoodite karkassi kvaliteetsest puidust ja vineerist. Pehmust annavad sik-sak vedrud nii istme osas kui ka seljatoes. Vedrustuse peal on poroloon ja kiht vatiini. Meie diivanvoodid on mehhanismivabad, see lisab tootele töökindlust ja mugavust kasutamisel. Erinevatest kangastest patjadega on võimalik saada endale väga omanäoline ja interiööri sobiv diivanvoodi. Ka diivanvoodeid on võimalik tellida erimõõdulisena.

 

                                                                                                                               ******************    
 
Mooduldiivan: On viimaste aastate populaarsem pehmemööbli toode rohkem Põhjamaades olnud, sest väga vähesed eesti mööblitootjad on seda toodet pidanud vajalikuks pakkuda. Soffa Inn loodab oma mooduldiivaniga Rudolf leida ka kodumaal ostjat. Mooduldiivan on oma olemuselt praktiline mööbliese, sest erinevate moodulitega kombineerides saab teha endale sobiva kuju ja sobiva pikkusega diivani, nurgadiivani või jätta moodul iseseiva mööbliesemene mõjuma interiööri just sinna, kus on selleks sobiliku suurusega koht. Tore on moodulite juures see fakt, et nende vahele võib lükkida juba olemasoleva serveerimislaua või madala laua. Moodulitega tore fantaasiat rakendada.Oma moodulite karkassi valmistame kvaliteetsest 16 mm paksusest mööbliplaadist. Pehmenduseks on kvaliteetne HR-poroloon.
Moodulitele saab valida erineva kangaga seljapatju. Kõikide patjade katteid saab puhastamiseks eemaldada tõmbeluku abil.Erinevatest kangastest patjadega on võimalik saada endale väga omanäoline ja interiööri sobiv mooduldiivani komplekt.
 
                                    
                                                                                                                              ******************   
 
Tugitool ja järi ei nõua palju ruumi, kuid samas on arvestatav sisustuselement ja praktiline istumise koht. Äärmiselt vajalik ese siis, kui tulevad külalised.